مشاوره با من
تیتر

بعید است یک نفر از ما داستانی در مورد پادشاهی که کارهای بزرگی با “مشاوره” وزیر دانایش انجام داده است را نشنیده باشیم یا برعکس ، زیانهای سیاسی- اقتصادی و اجتماعی را که به واسطه ندیده گرفتن نصایح وزیرش با تجربه اش به بار آورده و چه بسیار پادشاهانی ، در این حکایت ها ، حتی پادشاهیشان را از دست دادند.
حساسیت دنیای کسب و کار ، تبلیغات و فروش هم کم از این قلمرو شاهانه ندارد، اگر برای برپا کردن کسب و کارتان زحمت کشیده باشید یا هم اکنون با بحرانی چون نبود بازار ، کاهش فروش و مشکلات اقتصادی … مواجه باشید ، قطعا مغز کلام من را بیشتر از هر کسی در خواهید یافت.
البته اگر هم قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید ، شما هم همچون ولیعهدی که باید برای ساخت قلمرواش نبردها رود، باید بدانید چه می گویم
و قطعا داشتن وزیری دانا یا برنامه ریزی توانا که استراتژی های یک جنگ تمام عیار را برای موفقیت بنویسد یا مشاوره هایش برای حفظ و گسترش قلمرو پادشاهیِ در خطر سقوط یا مواجه با بحرانِ شما ، همچون کتاب اسرار جنگ راه گشا و مهم ترین بخش راه است.بی شک این نکته روشن است که انگیزه اصلی از راه اندازی هر کسب و کاری پس از معرفی، برندینگ و ایجاد جایگاه مناسب در بازار کار ، میان رقبا ، فروش بالای محصول یا خدمات ارائه شده است و بی تعارف افزایش سطح درآمد است.
دستیابی به این هدف نیازمند برنامه ای جامع، آگاهانه و تخصصی همراه با آینده نگری و شناخت رفتار و بازار هدف، به منظور فروش ، تبلیغات و در نهایت جذب مشتری است . پس منطقی است اگر بگوییم که بدون این برنامه هر کسب و کاری محکوم به شکست و یا در بهترین حالت ، رکود است.
بازاریابی ، فروش ، تبلیغات و برندینگ یک علم است و شما برای کسب درآمد بیشتر و توسعه کسب و کار و رشد فردیتان نیاز به افراد متخصص در این زمینه دارید، یکی از شاخه های اصلی فعالیت من مشاوره های تخصصی است که بسته به نیاز شما می توانیم در یکی از زمینه های زیر، جلسات مشاوره داشته باشیم

مشاوره کسب و کار شامل:

تبلیغات
افزایش فروش
بازاریابی
ارتقا کسب و کار
راه اندازی کسب و کار

مشاوره برندسازی شخصی:

یک مدیر موفق، یک پادشاه محبوب است ، رمز و راز محبوبیت و رشد کسب و کار شما در چگونگی برند شخصی شما در نزد مشتریانتان، نهفته است


مراحل طراحی برند
مهارت های مهم برای مدیران برند
تکنیک های برند سازی شخصی
روانشناسی بازاریابی تبلیغات و برند سازی
هویت بصری برند
تکنیک های تولید محتوا
برندینگ شخصی آنلاین
اتیکت های اخلاقی در برندسازی شخصی
آسیب های برند شخصی
ارزیابی برند شخصی
نوسازی و بهبود برند
و…

مشاوره دیجیتال مارکتینگ شامل:

کسب درآمد از اینستاگرام با:
برند سازی اینستاگرامی
شیوه ها و تکنیک های تولید محتوا
الگوریتم های اینستاگرام
جذب مخاطب و طرفدارهای هدفمند
راهکارهای تبدیل دنبال کنندگان به مشتری
رشد و افزایش فروش

مشاوره رشد و توسعه فردی:

رشد و توسعه فردی نیازی انحصاری برای مدیران و صاحبان کسب و کارها نیست ، فرقی نمی کند شما یک معلم ، یک مدیر، یک مادر ، یک دانشجو ، یک فرد جویای کار یا کارمند باشید : هر فردی که به دنبال تغییر ، بهبود و یا ایجاد هـر یک از موارد زیر باشد این مشاوره یک نیاز واجب برای اوست. هر یک از این افراد قلمرو پادشاهی زندگی خود را دارند و یک پادشاه مهارتهای بسیاری باید بیاموزد تا شایسته حکومت بر قلمرو شاهانه ی خود باشد.

مدیریت و کنترل ذهن
مدیریت ترس ها
قدرت تصمیم گیری صحیح
مدیریت بحران ها و شکست های زندگی
اولویت بندی زندگی
روابط سالم عاطفی و کاری
مدیریت عادات (ترک عادات منفی و ایجاد عادت مثبت)
مدیریت زمان
حال خوب پایدار
به سرانجام رساندن کارهای نیمه تمام
منبع همیشگی انرژی و انگیزه
و…