قوانین و مقررات وب سایت احسان رجب زاده

*
کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت احسان رجب زاده را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

*
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، عضو سایت می شوند همچنین کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

*
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است و عضویت در وب سایت احسان رجب زاده رایگان می باشد.

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است

۱- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
۲- پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
۳- دریافت فایل خریداری شده به صورت لینک

*
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی ویا غیره اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود ادمین وب سایت احسان رجب زاده حق دارد سفارش را باطل کند.

*
حق امتیاز کلیه فایل های این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب فایل ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهیم

– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا هستند بر عهده مشتری است

*
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

*کاربر نباید در سایت اظهاراتی را بگذارد ویا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت رااز دست می‌دهد.

کاربر گرامی از همراهی شما با وب سایت احسان رجب زاده بسیار خوشحالیم و امید است که بتوانیم بهترین همراه شما باشیم